BTC, Ne zaman yükselecek? | Parafesör | Paranıza Akıl Verir Parafesör | Paranıza Akıl Verir

PARAFESÖR / KRIPTO

BTC, Ne zaman yükselecek?

23 Haziran • 12:25 • parafesor
Binance CEO'su Changpeng Zhao, kimsenin Bitcoin'in geleceğini tahmin edemeyeceği konusunda uyarıda bulundu.
...

 

Binance CEO'su Changpeng Zhao, son zamanlarda gösterilen oynaklığa rağmen kripto para birimi endüstrisinin hala büyüdüğüne inanıyor. Ayrıca, bir sonraki Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinin bir süre sonra gelebileceğini söyledi. Ancak, pazarın zirvesinde kurulan bazı şirketlerin ileride zor zamanlar geçirebileceğini söyledi.

The Guardian'a konuşan Zhao, Bitcoin'in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan bir sonraki oluşumu hakkında bazı ilginç yorumlar yaptı. CEO ayrıca kimsenin Bitcoin'in geleceğini tahmin edemeyeceği konusunda uyardı ve bir sonraki tüm zamanların en yüksek seviyesinin iki yıl kadar sürebileceğini belirtti.

Zhao, mevcut Bitcoin fiyatının hiç de fena olmadığını ve 20.000 $ aralığının nispeten düşük olduğunu kabul etti. Ancak 2018 veya 2019'da insanlara Bitcoin'in 2022'de 20.000 dolara ulaşabileceği söylense çok mutlu olacaklarını açıkladı.

Sonraki Bitcoin Zirvesi 420 bin Dolar civarında mı?

Bir sonraki Bitcoin'in ne zaman tüm zamanların en yüksek seviyesinde olacağı tam olarak net olmasa da, analistler zirvenin ne olabileceği konusunda güçlü tahminlerde bulunuyorlar . Birçok kişi bunun 420.000 dolar civarında olabileceğine inanıyor.

Başka bir kripto yatırımcısı, bir sonraki Bitcoin zirvesinin 420.000 dolar civarında olup olmayacağını merak etti. Benzer şekilde, başka bir meraklı Rssi, 69 bin dolarlık zirveye dayalı olarak 420 bin dolarlık bir Bitcoin zirvesi öngördü. “BTC zirvesi 69 bin dolardı. Bir sonraki döngü pik zirvesi açıkçası 420.000 olacak.”

Bitcoin son 24 saatte %1,97 artışla 20,534,20 $'dan işlem görüyor.

Tüm kripto haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

DİĞER KRIPTO HABERLERİ