FROTO Hissesinde Alım Fırsatı! İşte Günlük Önerilen 3 Hisse! (31 Mayıs 2023)

Yayın Tarihi: - Güncelleme Tarihi:

ENKAI, FROTO ve TCELL hisselerine yönelik Gedik Yatırım tarafından 31 Mayıs Çarşamba günü günlük olarak alım tavsiyesi verildi. Bu hisselerde hedef fiyat seviyeleri paylaşıldı.

FROTO Hissesinde Alım Fırsatı! İşte Günlük Önerilen 3 Hisse! (31 Mayıs 2023)

Gedik Yatırım Analistleri, ENKAI, FROTO ve TCELL hisselerine yönelik 31 Mayıs haftanın üçüncü işlem gününde günlük olarak alım tavsiyesi verdi. Bu hisselere yönelik hedef fiyat detayları haberimizde verilirken, Gedik Yatırım tarafından oluşturulan BİST 100 şirketlerinin destek ve direnç noktalarından oluşan tablo da verildi. Aynı zamanda analistler yabancı payındaki günlük değişimleri detaylı olarak aktardı.

SISE ve ENKAI Hisselerinde Artış Sinyalleri! Hedef Fiyatlar Açıklandı!

SISE ve ENKAI Hisselerinde Artış Sinyalleri! Hedef Fiyatlar Açıklandı!

SISE ve ENKAI hisselerine yönelik Tacirler Yatırım, 31 Mayıs Çarşamba günü yatırımcılar için hedef fiyat tahminlerini açıklayarak, hisselere yönelik günlük alım önerisi verdi.

Günlük Olarak Tavsiye Edilen 2 Hisse

  • Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş. (ENKAI)
  • Ford Otomotiv Sanayi A.Ş. (FROTO)
  • Tekfen Holding A.Ş. (TKFEN)

ENKAI Hissesinin İşlem Seviyesi Ne Kadar?

Borsa İstanbul’da ENKAI koduyla işlem gören Enka İnşaat ve Sanayi A.Ş.’nin hissesi bir önceki işlem gününde 26,40 TL seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. 31 Mayıs haftanın üçüncü işlem gününde ise yüzde 0,45 oranında düşüş kaydeden hisse 26,280 TL seviyesinde işlem görüyor.

ENKAI Hissesine Verilen Hedef Fiyat Kaç TL?

Enka İnşaat hissesinde günlük olarak 27,1 TL seviyesi hedef fiyat olarak gösterildi. Ayrıca bahsi geçen hissede 26,1 TL seviyesi zarar kes olarak verildi.

ENKAI Hisse Teknik Grafiği (31 Mayıs 2023)

Kaynak: Investing

FROTO Hissesinin İşlem Seviyesi Ne Kadar?

Borsa İstanbul’da FROTO koduyla işlem gören Enerjisa Enerji A.Ş.’nin hissesi bir önceki işlem gününde 571,30 TL seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. 31 Mayıs haftanın üçüncü işlem gününde ise yüzde 1,10 oranında düşüş kaydeden hisse 566,10 TL seviyesinde işlem görüyor.

Ford Otomotiv Hissesine Verilen Hedef Fiyat Kaç TL?

FROTO hissesinde günlük olarak 587,5 TL seviyesi hedef fiyat olarak gösterildi. Ayrıca bahsi geçen hissede 563,9 TL seviyesi zarar kes olarak verildi.

FROTO Hisse Teknik Grafiği (31 Mayıs 2023)

Kaynak: Investing

TKFEN Hissesinin İşlem Seviyesi Ne Kadar?

Borsa İstanbul’da TKFEN koduyla işlem gören Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin hissesi bir önceki işlem gününde 30,72 TL seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. 31 Mayıs haftanın üçüncü işlem gününde ise yüzde 1,24 oranında düşüş kaydeden hisse 30,34 TL seviyesinde işlem görüyor.

TKFEN Hissesine Verilen Hedef Fiyat Kaç TL?

Tekfen Holding hissesinde günlük olarak 31,5 TL seviyesi hedef fiyat olarak gösterildi. Ayrıca bahsi geçen hissede 30,34 TL seviyesi zarar kes olarak verildi.

TKFEN Hisse Teknik Grafiği (31 Mayıs 2023)

Kaynak: Investing

Yabancı Payındaki Günlük Değişimler

Gedik Yatırım analistleri tarafından, 31 Mayıs Çarşamba günü yabancıların en çok alım-satım yaptığı hisseler günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak listelendi. Günlük bazda en çok EKGYO (Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.) hissesi alıcı bulurken, en çok satım yapılan hisse ise ALFAS (Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş.) hissesi olarak gerçekleşti.

Yabancıların Günlük En Çok Alım Yaptığı Hisseler

Yabancıların Günlük En Çok Satım Yaptığı Hisseler

Yatırımcılar, sadece yabancı payındaki değişimler değil, aynı zamanda şirketin finansal durumu, sektörel gelişmeler ve ortaklık yapısı gibi diğer faktörleri de dikkate alarak hisse senetlerine yönelik karar vermelidirler. Bu sayede daha bilinçli bir yatırım yapabilirler. Ayrıca yabancı payındaki değişimler yalnızca bir gösterge olarak değerlendirilmelidir.

BİST 100 Şirketlerinin Destek ve Direnç Noktaları

Borsa İstanbul'da işlem gören BİST 100 şirketleri için destek ve direnç seviyeleri analizi Gedik Yatırım aracılığı ile yatırımcılarla paylaşıldı. Haftanın üçüncü işlem günü olan 31 Mayıs’ta yapılan teknik analiz detayları yatırımcılara fikir verebilir.

Hangi Hisselerde Alım Yapılmalı? Borsanın Dev Hisselerinde Günlük Alım Tavsiyesi!

Hangi Hisselerde Alım Yapılmalı? Borsanın Dev Hisselerinde Günlük Alım Tavsiyesi!

Haftanın üçüncü işlem gününde Yatırım Finansman analistleri; KOZAA, SAHOL, GESAN ve PGSUS'a ait payları günlük hisse senedi öneri listesine ekledi.

Aracı kurum, güncellenen tablo ile yatırımcılara teknik analiz desteği sunarken, bu bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, kendi araştırmalarını yaparak bağımsız kararlar almalılar.

Gönder