Göknur Gıda’nın Borsada İşlem Görmeye Başlayacağı Tarih!

Yayın Tarihi: - Güncelleme Tarihi:

Göknur Gıda’nın hisseleri 9 Mart 2023 tarihinde Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlayacak. Göknur Gıda hisseler #GOKNR koduyla borsada listelenecek.

Göknur Gıda’nın Borsada İşlem Görmeye Başlayacağı Tarih!

Göknur Gıda’nın (GOKNR) 79.250.000 TL nominal değerli paylarının halka arzı tamamlanmış olup Şirketin sermayesini temsil eden 350.000.000 TL nominal değerli payları Kotasyon Yönergesinin 8'inci maddesi çerçevesinde kota alınmıştır.

Halka arz edilen Şirket payları 9 Mart 2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar'da 31,00 TL/pay baz fiyat, " GOKNR. E " kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır.

İlgili sırada maksimum emir değeri 1.000.000 TL olarak belirlenmiştir.

Göknur Gıda (GOKNR) Halka Arz Fiyatı

  • Göknur Gıda'nın halka arz fiyatı 11 TL olarak belirlendi.

Göknur Gıda (GOKNR) Halka Arz Eşit mi Oransal mı?

  • Göknur Gıda halka arzı eşit dağıtım yöntemiyle yapılacak.

 Göknur Gıda, Borsa İstanbul'da Hangi Kod ile İşlem Görecek?

  •  Göknur Gıda, Borsa İstanbul'da halka arz olmasından sonra #GOKNR koduyla işlem görmeye başlayacak.

GOKNR Halka Arzında T1-T2 Bakiye Kullanılabilecek Mi?

  • Şirketin halka arzında T1-T2 bakiye kullanımı gerçekleştirilemeyecek.

Göknur Gıda Hakkında Bilgiler

Göknur gıda organik meyveler yetiştirerek 4 farklı şehirde en iyi teknolojilerle donatılmış fabrikalarda işleyerek meyve, meyve konsantresi, NFC, püre, püre konsantresi, doğal meyve aroması ve şişeli meyve suları gibi çok sayıda yüksek katma değerli ürünler üretmektedir.

Göknur Gıda'nın üretiminin yüzde 85’i dünyanın en gelişmiş ve rekabetçi pazarlarına ihraç edilmektedir. Şirketin tecrübesi, yüksek teknolojisi ve kalitesi sayesinde uluslararası gıda devlerinin tedarikçisi halinde bulunmaktadır. Birçok meyvenin yetişmesi için uygun bir iklim sunan bereketli Anadolu topraklarının meyvesini yüksek katma değerli hale getiren Göknur Gıda 7 kıtaya da ihracat yapmaktadır

Gönder