SPK Onayladı! HALKB İhraç Tavanı Detaylarını Açıkladı

Yayın Tarihi: - Güncelleme Tarihi:

Türkiye Halk Bankası (HALKB) tarafından KAP'a yapılan duyuruda 15 milyar liraya kadar borçlanmak için yapılan başvurunun SPK tarafından onaylandığı açıklandı. KAP açıklamasının detayları duyuruldu.

SPK Onayladı! HALKB İhraç Tavanı Detaylarını Açıkladı

Türkiye Halk Bankası (HALKB) yapmış olduğu açıklamada, "Nitelikli Yatırımcıya Satış olarak seçilen satış türünün, "Nitelikli Yatırımcıya Satış" olarak güncellendiğini açıkladı.

Astor Enerji Hız Kesmiyor! Peş Peşe Dev Anlaşmalar Duyuruldu!

Astor Enerji Hız Kesmiyor! Peş Peşe Dev Anlaşmalar Duyuruldu!

Astor Enerji A.Ş. (ASTOR) Mart ayının son gününde arka arkaya yeni anlaşmalar imzaladı. Şirket yaptığı son iki anlaşmadan toplam 75 milyon TL kazanacak.

Borçlanma aracı ihracına ilişkin limit başvurumuzun SPK tarafından onaylanması'' başlığı altında detayları KAP'a bildirdi.

10.03.2023 tarihli özel durum açıklamamız. Bankamız Yönetim Kurulu tarafından yurtiçinde 15 milyar Türk Lirası'na kadar farklı tür ve vadelerde bir veya birden fazla defada halka arz edilerek veya halka arz edilmeksizin tahsisli olarak veya nitelikli yatırımcılara satış yoluyla Varlık Teminatlı Menkul Kıymet (VTMK), İpotek Teminatlı Menkul Kıymet (İTMK) veya benzeri türden borçlanma araçlarının ihraç edilmesi süreçleri kapsamında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Sermaye Piyasası Kurulu ve diğer merciler nezdinde gerekli başvuruların yapılması ve gerekli tüm işlemlerin yürütülmesi hususlarında Genel Müdürlük Makamına verilen yetki kapsamında Sermaye Piyasası Kurulu''na ihraç tavanı onayı için yapılan başvurumuz onaylanmıştır. Kurulun söz konusu onayı SPK'nın 30.03.2023 tarih ve 2023/21 sayılı bülteninde yayımlanmıştır.

ihraç tavanı halkb 31 mart 2023

HALKB Hissesi Nasıl Kapanış Yaptı?

Borsa İstanbul'da #HALKB koduyla işlem görmekte olan şirketin hisseleri yüzde 3,27 yükselişle 11,05 TL'den tamamladı. Hisse gün içinde en yüksek 11,16 lirayı test ederken en düşük 10,54 lirayı gördü.

HALKB Hisse Grafiği 31 Mart 2023

halkb 31 mart 2023

Gönder