Twitter Notlar Adlı Yeni Özelliğiyle Uzun Yazılara İmkan Tanıyacak | Parafesör | Paranıza Akıl Verir Parafesör | Paranıza Akıl Verir

PARAFESÖR / TEKNOLOJI

Twitter Notlar Adlı Yeni Özelliğiyle Uzun Yazılara İmkan Tanıyacak

22 Haziran • 18:09 • parafesor
Twitter, yaklaşan Twitter Notları özelliğiyle uzun biçimli içerikler oluşturmaya imkan tanıyacak.
...

Karakter sayısını 140'tan 280'e çıkardığından beri Twitter'ın en önemli değişikliklerinden biri olabilecek şekilde , şirket, platformunda uzun biçimli içeriğin doğrudan yayınlanmasını destekleyecek yeni bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

 

Yaklaşan özellik olarak adlandırılan Twitter Notes ile kullanıcılar, zengin biçimlendirme ve yüklenen medyayı kullanarak makaleler oluşturabilecek ve daha sonra tweet'lenebilecek ve yayınlandıktan sonra takipçilerle paylaşılabilecek.

Twitter Notlar Adlı Yeni Özelliğiyle

 

 Bu özellik, çoğu kullanıcının uzun biçimli içeriği paylaşmakta sorun yaşadığı Twitter için oyunun kurallarını değiştirebilir. Çoğu kişi, telefonunun not uygulamalarına uzun içerik yazar ve ardından ekran görüntülerini Twitter hesaplarında paylaşır.

 

Notlar için yerleşik destek ile Twitter, derinlemesine içerikten hoşlanan kullanıcılara kapılarını açabilir. Şu andan itibaren, Twitter'da içerik oluşturmak için ileti dizilerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Kullanıcılar, tek bir Tweette sıkıştırılamayan daha uzun içeriği ortaya çıkarmak için Twitter'da ileti dizileri oluşturur.

 

 Yeni notlar özelliği, Twitter'daki hem ileti dizileri hem de ekran görüntüleri için günlerin sonunu işaretleyebilir. Özellikle Twitter'ın USP'sinin kısa metin içeriği olduğu düşünüldüğünde, izlemesi eğlenceli bir deney olabilir.

Twitter Notlar Adlı Yeni Özelliğiyle

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir.

Daha fazla teknoloji haberi için parafesor.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER TEKNOLOJI HABERLERİ